Záhady a Tajemno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Záhady a Tajemno

Záhady a Tajemno
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návštěva z vesmíru

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kapoun6




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 25. 03. 09

Návštěva z vesmíru Empty
PříspěvekPředmět: Návštěva z vesmíru   Návštěva z vesmíru EmptyWed Mar 25, 2009 9:50 am

V polovině srpna 2007 u obce ..... na chatě ,jsem chytal v nočních hodinách sumce.Při několikátém odchodu a příchodu k udicím , mě vždy zaujala jistá část oblohy na jižní straně.Zdálo se mi že při každém příchodu se na noční obloze pohybuje nebo lépe řečeno přibližuje světelný bod.Snad kolempůlnoci jsem seděl děl na stoličce u udic a měl jsem pocit zvláštního druhu energie kolem sebe.Pocit strnutí šíje mě zvedl oči před sebe a v tom jsem uviděl neslyšně připlout kosmickou loď, dá se to tak nazvat. Chvilku stála na místě a pak neslyšně zase odletěla směrem dá se říct k východu, a velkým obloukem do prava a vrchu zmyzela z mého dohledu.Mět u sebe v tu dobu foťák , byla by to zajímavá věc.Celkem povedenou kresbu mám namalovanou.
Kolins
Návrat nahoru Goto down
Xzlo
Admin
Xzlo


Poèet pøíspìvkù : 1032
Join date : 22. 09. 08
Age : 30

Návštěva z vesmíru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva z vesmíru   Návštěva z vesmíru EmptyWed Mar 25, 2009 2:11 pm

Hm... Jak vypadala ta lod'???
Návrat nahoru Goto down
http://xzlo-picture.hu.cz
varden




Poèet pøíspìvkù : 466
Join date : 24. 09. 08
Age : 30

Návštěva z vesmíru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva z vesmíru   Návštěva z vesmíru EmptyThu Mar 26, 2009 7:33 pm

Jj zajimavyy a kdo jsi a kde mas bydliste ?Cheesy:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návštěva z vesmíru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva z vesmíru   Návštěva z vesmíru Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návštěva z vesmíru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Záhady a Tajemno :: UFOlogie-
Přejdi na: